Działalność artystyczno- produkcyjna

Produkcja muzyczna i filmowa:

Poniższe nagrania to efekt pracy w domowym studio i plenerowych sesji zdjęciowych, które nadzorowałem jako reżyser i kierownik produkcji. Moja praca obejmowała: zaplanowanie, logistykę obsługę sprzętu, koordynację działania zespołu oraz montażu.

Nagrania audio obejmują rejestrację oraz obróbkę dźwięku: mix i mastering. 

Poniżej materiałów Youtube dwa spośród nagrań lektorskich. Pierwszy to zapowiedź konwentu terenowego Orkon, na którym odczytuję wstęp fabularny do gry (na końcu pod wpływem chwili i aprobaty reszty grupy wstawiłem jingiel dla konwentu).

Utwór „Słowik” nagraliśmy w jedno popołudnie z siostrzenicą.

Programy do obróbki muzycznej: audacity, reaper, FLStudio, (rejestracja, VST, kompozycja, aranż)

Programy do obróbki filmowej/ zdjęciowej: Kden live, Sony Vegas, Ulead Studio, (montaż i podstawy postprodukcji)

Ostatnie wideo jest pierwszym z miniserii i zarazem reklamą sesji RPGonline. Filmy służą nam do promocji kanału YouTube we współpracy ze znanym Polskim twórcą na platformie Patreon, Baniakiem Baniaka oraz polskimi wydawcą gry Warhammer, Copernicusem. 

Poniżej znajdą Państwo także bluesową sesję nagraniową. (więcej utworów na kanale Youtube)

Poniżej także film z eventu terenowego Orkon 2014, którego byłem głównym scenarzystą

Działalność artystyczna:

Wśród swoich doświadczeń posiadam występy zarówno aktorskie jak i muzyczne, które przez lata wykonywałem w różnych stylach i gatunkach. 

Najwięcej czasu poświęciłem w zespole rockowym, grając na gitarze, mając na swoim koncie wiele wydarzeń muzycznych.

The Redskiss – We Carry On, to z nagrań demo z roku 2006.

 Obecnie prowadzę własną działalność kabaretową, gdzie spełniam się jako pomysłodawca, tekściarz i eventmaker. Przez dwa lata uczęszczałem na zajęcia IMPRO przy Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej.

Mam również doświadczenia jako konferansjer, prowadziłem imprezy miejskie dla Urzędu Miejskiego Czechowice-Dziedzice

Działalność scenograficzna i rekwizytorska

Mam także doświadczenia w pracy z instalacjami artystycznymi, scenografią, plastyką i aranżem planu. Jako przykład mogę podać budowę scenografii dla konwentu Drachenfest (ponad 6 tys. uczestników) i finalny efekt prac podczas inauguracji eventu. Mam także doświadczenia w pracy z rekwizytami, oraz sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym.

Modeling i sceny kaskaderskie/ choreografia

Mam także doświadczenia podczas sesji zdjęciowych, zarówno na poziomie przygotowania scenografii, „pracy z kamerą” oraz znam podstawy obróbki zdjęć.

Brałem także udział w wielu ustawianych scenach, oraz znam pod tym względem plan zdjęciowy i teatralny. W swoim dorobku mam nawet występy kaskaderskie.